شرکت توسعه هوش افزار بیس

شرکت توسعه هوش افزار بیس


معرفی مجموعه

«بیس» جایی برای ورود به چالش تولید اسباب بازی

از جمله مهمترین مواردی که در دوران کودکی باید مورد توجه قرار گیرد، توجه به مقوله اسباب بازی و ابزاری است که برای بازی در اختیار کودک قرار می­گیرد. ابزاری که از جنبه ­های مختلف فرهنگی، آموزش، تربیتی، جسمی، فیزیکی و ... می­تواند در آینده کودک تاثیرگذار باشد. مقوله­ای که دنیای غرب روی آن سرمایه ­گذاری گسترده­ای داشته و ازسویی در طیف گسترده­ای از خانواده­های ایرانی بنا به دلایل متعدد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از این موضوع مهم غفلت شده­است.

با این دغدغه صادق کمیلی نژاد و 2 نفر دیگر از همکاران او که در رشته مهندسی مکانیک تحصیل کرده ­اند، در ابتدای سال 1394 تصمیم می­گیرند به حوزه ساخت اسباب بازی ورود پیدا کنند و اسباب بازی­هایی تولید کنند که ماندگاری بیشتری برای کودک داشته باشد و در ضمن، موادی که از آن استفاده می­شود نیز بیشتر با روحیات کودک سازگار باشد. لذا تصمیم می­گیرند اسباب بازی­ هایی تولید کنند که ماده اولیه تولید آن به جای پلاستیک، چوب باشد و در ضمن فرهنگ بومی نیز در آن مراعات شده­ باشد. همین مسئله منجر به شکل­گیری هسته اولیه شرکت توسعه هوش­ افزار کودک آوند و در ذیل آن، تولید اسباب بازی با برند «بیس» می­شود.

در این مسیر پس از انجام مطالعات، کم­ کم فضایی برای تولید نمونه­ های اولیه شکل می­گیرد و در نهایت در اواخر سال 1395 نمونه­ای از پازل چوبی تولید می­شود که تا کنون نیز تولید آن ادامه داشته و توانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند. در ادامه نیز بازی­های متنوع و متعددی با استفاده از چوب تولید شده که تاکنون به 60 عنوان رسیده­ است که شامل بازی­های فردی و نیز بازی ­های گروهی با حضور 10 نفر شرکت کننده می­شود و در ضمن، رده­های مختلف سنی و رده های مختلف قیمتی را با تاکید بر حفظ کیفیت محصول در برمی­گیرد.

در تامین ماده اولیه برای تولید این محصولات، از نوعی چوب وارداتی استفاده شده که از جنگل­های تجدیدپذیر برداشت می­شود.

کمیلی نژاد و تیم او تا کنون توانسته­ اند در جشنواره ملی اسباب بازی، در حوزه کیفیت تولید، رتبه­ های خوبی کسب کنند و سال گذشته نیز توانسته­اند نشان برتر اسباب بازی ایرانی را کسب کنند. ضمن اینکه در حوزه علوم شناختی نیز جوایزی را کسب کرده­اند.

بد نیست بدانید که شرکت توسعه هوش افزار کودک آوند در نظر دارد در آینده، سبد کاملی را در حوزه­ های مختلف سنی و قیمتی برای مخاطبان تولید کند تا نیازهای کودک را فراهم آورند. ضمن اینکه نیم نگاهی به این دارند که در ساخت تولیدات آینده خود، با ایجاد برخی تغییرات در مواد اولیه، محصولات اقتصادی­ تر دیگری را تولید کنند.

ویدیو ها

پوستر ها

 

 

کاتالوگ ها

راه های ارتباطی

 آدرس مجموعه: مشهد، سه راهی فردوسی، میدان هفت خوان، به سمت چناران سمت راست، کوچه آران

تلفن همراه: 09151595481

وب سایت : https://bistoys.com

شبکه های اجتماعی:
رویداد هم افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی خراسان رضوی @1401