جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح

جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح


معرفی مجموعه

«فتح­ الفتوح» جایی برای تکثیر تشکل­های تربیتی

«جامعه فعالان تربیتی فتح الفتوح» یکی از مجامع ملی بنیاد فرهنگی اجتماعی خاتم الاوصیا می باشد که در سال 1392 تأسیس شده است و ماموریت آن تاسیس، تقویت و تکثیر تشکل‌های تربیت محور نوجوان در کشور است.

دفتر استانی فتح الفتوح در تیر ماه سال 1400 کار خود را آغاز نموده، که ضمن تعریف مجموعه‌های شهرستان‌های مختلف، به سراغ کانون‌ها و هسته‌های تربیت محور رفته و زمینه‌های رشد و گسترش آنها را فراهم می‌کند.

با توجه به تجربه 10 ساله فتح الفتوح از رصد مجموعه‌های تربیتی سراسر کشور و تلاش پژوهشگران عرصه تربیت در این مرکز برنامه ای با عنوان طلیعه تدوین گردیده است .

 طلیعه تصویری دقیق از ارکان یک تشکل تربیتی مطلوب را ارائه می‌دهد که  می‌تواند به افراد یا مجموعه‌ها  دید وسیع و جامعی برای ادامه فعالیت های تربیتی بدهد.

در این رویداد یک روزه نحوه هدف گذاری، نوع برگزاری برنامه ها، ویژگی های یک مربی ، نحوه جذب و گزینش متربی، نوع تعامل با والدین، چگونگی مدیریت یک تشکل تربیتی و آسیب‌هایی که هسته‌ها و تشکل‌های تربیتی ممکن است با آن مواجه شوند به صورت خلاصه بیان می گردد.

 در صورت تمایل مجموعه ها به ادامه کار در حین اجرای برنامه های مجموعه مدیر و مربیان مجموعه ها نسبت به هر کدام از این عناوین توانمند خواهند شد.

 این امکان نیز  وجود دارد که در رویداد طلیعه، از کارشناسان تربیتی کشور سوالات و دغدغه‌های ترربیتی خود را بپرسند.

در این برنامه تلاش می شود ضرورت کار تربیتی نوجوان نیز بیان گردد تا برای افراد شرکت کننده انگیزه لازم جهت شروع یا ادامه فعالیت های تربیت محور تقویت گردد وافراد با رویکرد علمی و حساب شده وارد این عرصه خطیر گردند.

ویدیو ها

پوستر ها

 

 

کاتالوگ ها

راه های ارتباطی

 آدرس مجموعه: مشهد، خیابان امام رضا 35، پلاک 28، ساختمان یاسین، طبقه 2 واحد 4

تلفن ثابت: 05138558014

تلفن همراه: 09360089854

وب سایت : https://www.fatholfotooh.net/

شبکه های اجتماعی:
رویداد هم افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی خراسان رضوی @1401