موسسه آموزشی پایاتوس آب رادین

موسسه آموزشی پایاتوس آب رادین


معرفی مجموعه

موسسه آموزشی پایاتوس آب رادین دارای مجوز آموزشی از سازمان فنی و حرفه‌ای، عضو پارک علم و فناوری خراسان و کارگزار رسمی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان در استان‌های شرقی کشور بوده و در زمینه تولید محتوای آموزشی و ارائه آموزش های همگانی در موضوعات اجتماعی و آموزش های ضمن خدمت به پرسنل شرکت ها و سازمان ها فعالیت می‌نماید. لازم به ذکراست با توفیق الهی و حمایت سازمان های ذیربط توفیق حاصل شده است 141 دوره آموزشی در قالب های حضوری، حضوری برخط (آنلاین) و الکترونیکی ویژه مدیران و کارشناسان سازمان ها و ادارات برگزار و طی آن 76772 نفر-ساعت فراگیر و 3817 گواهینامه آموزشی صادر شود.

از جمله دستاوردهای این موسسه می توان به طراحی و راه اندازی سامانه یادگیری تعاملی سونرژی اشاره نمود که از جمله سامانه های یادگیری الکترونیکی تحت وب محسوب شده و محتوای آموزشی را با سبک «یادگیری خرد» و استفاده از تکنیک «بازی وارسازی» در محیطی با جذابیت بصری و مبتنی بر منطق صفحات لمسی ارایه می نماید. از جمله ویژگی های این سامانه می توان به قابلیت مشارکت و تعامل فراگیران با اساتید و برگزارکنندگان دوره ها ذیل هر محتوا و رصد فرآیندهای آموزشی اشاره نمود که توانسته رضایت کارفرمایان آموزشی را جلب نماید.

ویدیو ها

پوستر ها

 

 

راه های ارتباطی

 آدرس مجموعه: مشهد، میدان جمهوری اسلامی - مرکز فنی و حرفه ای شماره یک - ساختمان تیراژ- واحد 13- موسسه آموزشی پایاتوس آب رادین (پلتفرم سونرژی)

تلفن ثابت: 05138795767

تلفن همراه: 09127682256

وب سایت : https://int.sonergy.ir

وب سایت : https://sonergy.ir

رویداد هم افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی خراسان رضوی @1401