کانون فرهنگی تبلیغی منتظران منجی

کانون فرهنگی تبلیغی منتظران منجی


معرفی مجموعه

ضرورت توسعه مباحث استاد شجاعی و گسترش مبانی اعتقادی مطرح شده توسط ایشان و همچنین نیاز شدید جامعه به خصوص موسسات تشکلها، دانشجویان و سایر مجموعه های مهدوی مشهد به آثار گسترده استاد و بهره برداری از عقاید ناب و کمتر مطرح شده مهدوی در راستای زمینه سازی ظهور و همچنین حضور مستمر استاد در مشهد به منظور انتقال مستقیم مبانی به جوامع مختلف و رفع مشکلات خانوادگی، عقیدنی و… با انجام مشاوره های رایگان برآن شدیم تا در اولین حضور استاد در مشهد مقدس در عید ۱۳۹۴ دفتر موسسه منتظران منجی علیه السلام را در محل موسسه آخرین ذخیره در پیروزی ۶ راه اندازی نموده و پس از یک ماه با انتقال به دانشگاه اقبال فعالیت‌های میدانی و عملیاتی را با برگزاری سخنرانی های حضوری استاد شروع نماییم. هم اکنون پس از حدود 6 سال از فعالیت موسسه بحمدالله توفیقات فراوان کسب و علاوه بر بیش از هزار ساعت سخنرانی در موضوعات مختلف و حدود هزار مورد مشاوره حضوری، جوامع تخصصی مختلف از جمله جامعه پزشکان، معلمان و مبلغین بر اساس اهداف و برنامه‌های موسسه تشکیل و مدیریت می شوند.

در همین راستا و از سال ۱۳۹۶ با حضور استاد سید هادی عظیمی در جمع موسسه و با گسترش بسته اعتقادی و خانوادگی‌ ایشان ،عموم مردم ،حوزه‌های علمیه دانشگاه‌ها و موسسات و تشکل ها در جلسات حضوری متعدد از هدایت مستقیم ایشان بهره برداری نموده اند.

برنامه های ما
اینک پس از 6 سال از فعالیت بحمدالله با کسب توفیقات فراوان و با ثبت کانون فرهنگی تبلیغی منتظران منجی عجل الله تعالی در سازمان تبلیغات اسلامی گام جدیدی را در توسعه فعالیت ها آغاز و “دوره رشد” و ساختارمندی جدید در حال انجام می باشد. در این راستا تاکنون عناصر مولد ساختارهای موسسه مانند دفترکار، پشتیبانی مالی، شورای تصیمیم سازی و تصمیم گیری، نیروهای ثابت دفتری و فروشگاه ایجاد شده و جلسات منظم هفتگی شورا برگزار می گردد.

همچنین برنامه ها و شیوه نامه ها بر اساس مأموریت اصلی موسسه در حال تدوین می باشد که مهمترین آن ایجاد سایت فروشگاهی برای معرفی هر چه بهتر آثار اساتید راه اندازی شده که مجموعا در فضاهای مختلف در حال حاضر بیش از 8000 نفر بصورت حضوری و غیرحضوری در حال بهره گیری از برنامه های موسسه و محتواهای ناب اساتید می باشند.

برخی از طرح های اجرایی
برگزاری سخنرانی های عمومی اساتید بصورت دوره ای و مناسبتی
برگزاری سلسله جلسات سخنرانی خیر و برکت
برگزاری سخنرانی های تخصصی اساتید
برگزاری دوره آموزشی مهدویت برای عموم
برگزاری سخنرانی در دانشگاه ها
برگزاری دوره برای تشکلها
مشاوره فردی و خانوادگی بصورت حضوری، غیرحضوری و مجازی و ارائه برنامه
مشارکت در برگزاری اردوهای معرفتی
توزیع بسته های غذایی کمک به نیازمندان و فعالیتهای جهادی در ایام کرونا
تشکیل جوامع تخصصی (معلمان، پزشکی و مبلغان) هدایت و انجام اقدامات اجتماعی مرتبط
برپایی نمایشگاه های مستقل و فروش محصولات
برنامه های اوقات فراغت و دوره های آموزشی و کارگاهی برای کودکان و نوجوانان

ویدیو ها

پوستر ها

 

 

راه های ارتباطی

 آدرس مجموعه: مشهد - خیابان دانشگاه - بین دانشگاه 18 و20 -پلاک 296

تلفن ثابت: 05138539187

تلفن همراه: 0910317410

وب سایت : https://montazeran-monji.ir

شبکه های اجتماعی:
رویداد هم افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی خراسان رضوی @1401