موسسه علمی آموزشی رزمندگان

موسسه علمی آموزشی رزمندگان


معرفی مجموعه

موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام، محلی برای تربیت دانش آموز فرهیخته، انقلابی و هوشمند

در سال ۱۳۶۷ حضرت امام روح الله پیشنهاد تأسیس موسسه یا مجموعه ای، ویژه ی جوانان و رزمندگانی که هشت سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل از کشور دفاع می کردند را دادند تا بتواند مباحث تحصیلی و آموزشی رزمندگان را جبران نمایند.

موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام با کمک ۲ میلیون تومانی حضرت امام با هدف برآوردن نیاز آموزشی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۷ تاسیس شد.

در دهه هفتاد، انتشار جزوات رزمندگان، باعث ارتقاء سطح علمی رزمندگانی شد که هم اکنون از مدیران استانی، ملی و بالادستی مجموعه های مختلف می باشند، این سیاست در دهه های ۸۰ و ۹۰ نیز ادامه پیدا کرد.

در سال های اخیر با نگاه تحول آموزش و پرورش طبق دو سند بنیادین اعتلای بسیج و تحول آموزش و پرورش وارد میدان شد و با نگاه به کمک ساختار و سیستم وزارت آموزش و پرورش هدف خود را تعیین کرده است.

حدود ۵۶۷ مدرسه و 112 آموزشگاه علمی و زبان خارجه زیر نظر موسسه در سطح کشور فعالیت می کنند.

 در حوزه محصولات، تولید کتاب های آموزشی و ایجاد مجموعه های هوشمند از جمله اقدامات این موسسه بوده است.

مرتضی نعیم مسئول این موسسه در استان خراسان رضوی می گوید یکی از اهداف اصلی ما در مجموعه، عدم رقابت آموزشی با مجموعه‌های آموزشی همسو می باشد، مانند اتفاقاتی که متاسفانه در رقابت کنکور و امثالهم دیده می‌شود. در موسسه بنا داریم بر اساس نیاز دانش آموزان و سند تحول آموزش و پرورش و سند اعتلای بسیج، یک دانش آموز فرهیخته، هوشمند و با تربیت و نگاه انقلاب اسلامی تحویل جامعه داده که این مهم را در اهداف، برنامه ریزی ها و محصولات خود گنجانده ایم.

ویدیو ها

پوستر ها

 

 

کاتالوگ ها

راه های ارتباطی

 آدرس مجموعه: بلوار شریعتی 15، پلاک 44، واحد 2.

تلفن همراه: 09151002830

وب سایت : https://razmandegan.ir

شبکه های اجتماعی:
رویداد هم افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی خراسان رضوی @1401