انعکاس برگزاری رویداد هم افزا خراسان رضوی در خبرگزاری برنا

استاندار خراسان رضوی: حل مسایل اجتماعی با استفاده از ظرفیت مردمی میسر است.

استاندار خراسان رضوی گفت: مسایل مختلف اجتماعی همچون ازدواج، فرزندآوری و طلاق با استفاده از ظرفیت های مردمی قابل حل و بررسی است.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، یعقوبعلی نظری در مراسم رویداد هم‌افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی خراسان رضوی و در جمع خبرنگاران افزود: اگرچه گروه‌های مردمی تاکنون در رفع مسایل اجتماعی ورود کرده‌اند، اما نیازمند فعالیت بیشتر در این زمینه هستیم.

وی خاطر نشان کرد: برای حل مشکلات و رفع چالش‌ها باید به سراغ مردم برویم و در این مسیر استفاده از توان مردمی در بخش نرم افزاری و عملیاتی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

نظری ادامه داد: رویداد هم‌افزایی فعالان فرهنگی و اجتماعی که اکنون شاهد برپایی آن هستیم، مصداقی از شکل‌گیری نگاه‌های بسیار خوب مردمی و حضور مردم در صحنه همراه با درک مسائل و یافتن راهکار برای معضلات موجود را نشان می‌دهد و این تلفیق بر بستر مردمی نتیجه بخش خواهد بود.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: بر طبق فرمایش مقام معظم رهبری ترکیب انرژی، قدرت و جسارت جوانی با تجربه افراد کارکشته به حل مسائل و گره گشایی منتهی خواهد شد.

۱۱۳ تشکل فرهنگی و اجتماعی – مردمی خراسان رضوی نخستین رویداد و نمایشگاه “هم‌افزا” را در مشهد با همکاری آستان قدس رضوی برپا کردند.

این تشکل ها بر بستر ارائه توانمندی‌ها، شبکه‌سازی و همکاری ظرفیت‌های مردمی در عرصه‌ های مختلفی همچون فکر و اندیشه، صنایع خلاق و فرهنگی، رسانه و هنر، اجتماعی، سبک زندگی عفیفانه، تربیتی و آموزشی، خانواده، کتاب و کتابخوانی، تفریح و نشاط برای اولین بار در کشور و در استان خراسان رضوی به دور هم جمع شدند.

لینک خبر : https://yk8.ir/PiZEV