انعکاس برگزاری رویداد هم افزا خراسان رضوی در خبرگزاری تسنیم

نمایشگاه بزرگ رویداد هم‌افزایی ۱۱۳ تشکل و فعالان فرهنگی و اجتماعی خراسان رضوی به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی در مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، مراسم آغاز به کار رویداد هم افزا ویژه فعالان فرهنگی و اجتماعی، صبح امروز ۱۸ آبان‌ماه، با حضور سید احمد عبودتیان، دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی دولت، یعقوب علی‌نظری استاندار خراسان رضوی، مالک رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و عبدالحمید طالبی رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در محل سالن نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد.

این نمایشگاه با حضور تشکل‌ها و مجموعه‌های مردم نهاد در سطح استان خراسان رضوی و در فضای ۵ هزار متری در قالب۱۱۶ غرفه به معرفی تجربیات و ایده‌های خود می‌پردازند.

این رویداد ویژه در قالب عرصه‌های اجتماعی، تربیتی و آموزشی، جریان رسانه و هنر، حوزه خانواده، سبک زندگی عفیفانه، کتاب و کتاب‌خوانی، صنایع خلاق فرهنگی و عرصه فکر و اندیشه، با هدف ایجاد بستری مناسبی برای ارتباط و اتصال موثرتر افراد، موسسات و مجموعه‌ها، ارائه دستاوردها، توانمندی‌ها و تجربه زیسته، ارتباط با مدیران و مسئولان برای ایجاد شبکه‌های تخصصی مردمی به عنوان همیاران دولت، شکل گرفته است.

موسسه یک هفتاد و سوم، حوزهنری انقلاب اسلامی، هیئت توئیتری‌های انقلابی، مجموعه رواق اندیشه، مجموعه هم بازی، شهربازی مقاومت، کانون فرهنگی تبلیغی رازدانه، موسسه نور و نشاط رضوی، مجتمع مهدیه مهرآباد، اندیشکده صدر، موسسه منتظران منجی، قرارگاه ازدواج آسان، مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی، موسسه تربیتی محیا و… از جمله موسسات و مجموعه‌های حاضر در این نمایشگاه هستند.

این رویداد طی دو روز ۱۸ و ۱۹ آبان ماه جهت حضور علاقه مندان از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل سالن نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی واقع در باب الجواد حرم مطهر رضوی دایر است، تا موسسات و مجموعه‌های مردمی پیشران، محور هم‌افزایی و انتقال تجربه در بین فعالان فرهنگی اجتماعی استان قرار گیرند.

خبر لینک: https://b2n.ir/n97444